Filtrele

Gösterilen sonuç sayısı: 6

Hamilelik sonrasında annelerin kendilerini her zaman rahat hissetmeleri önceliklidir. Ancak bir yandan da bebekleri ile özgürce ve konforlu bir şekilde ilgilenmeleri de gerekir. Bu dönemde emzirme elbiseleri annenin bebeğini istediği zaman rahatlıkla emzirmesine olanak sağladıkları için rahatlıkla tercih edilebilir. 

Emzirme Elbiselerinin Avantajları Nelerdir?

 

Emzirme elbiseleri annelerin hayatlarını kolaylaştıran kıyafetlerin başında gelir. Bu kıyafetleri emzirme döneminden sonra giymek mümkündür. Bebekler mekan ya da zaman gözetmeksizin annelerini emmek isterler. Emzirme elbiseleri de bu noktada yeni annelerin imdadına yetişir. Emzirme elbiseleri, kullanışlı ve pratik yapılarıyla emziren anneler için emzirme dönemlerini daha rahat atlatmalarını sağlar. Çeşitli modelleriyle hamilelerin ve annelerin beğenisine sunulan emzirme elbiseleri ile bebeğinizi rahatlıkla emzirebilirsiniz.  Şık tasarımlarıyla günlük hayatta kullanabileceğiniz emzirme elbiselerinin gizli emzirme gözlerinin olması emziren anneler için oldukça kullanışlıdır.

Emzirme Elbisesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

 

Emzirme elbisesi almak isteyen anne adaylarının öncelikle hamilelikten sonra alacakları kilo artışını göz önüne almaları gerekiyor. Emzirme kıyafetlerinin göğüs kısımları farklı tekniklerle dizayn edilmiştir. Bunlardan biri fermuarlı diğeri de açma kapama şeklindeki tasarımlardır. Bu yapılar sayesinde tek bir hamlede emzirme pozisyonuna geçebilirsiniz. Emzirme elbisenizi seçerken doğru göğüs detaylı kıyafetleri seçmek sizin için daha kullanışlı olacaktır.

 

Hangi Emzirme Elbisesini Tercih Etmeliyim?

 

Hamilelik dönemlerinizin daha konforlu geçmesini istiyorsanız kıyafet seçimlerinizde daha dikkatli tercihler yapmaya özen göstermelisiniz. Esnek kumaşlardan yapılan tasarımlar size gün boyu rahat hareket etme avantajı sunar. 

Sosyal hayatınızda bebeğinizi rahatça emzirebileceğiniz özenle tasarlanmış hamile elbiselerinin en büyük özelliği ise emzirme bölümlerinin pratik ve rahat kullanımlı olmasıdır.

Günlük giyilen standart elbiseler yerine emzirme bölümleri olan hamile emzirme elbisesi giymeyi tercih ederseniz bebeğinizi istediğiniz zaman ve mekanda rahatsız olmadan emzirebilirsiniz.

Yazlık, kışlık, uzun kollu, kolsuz, fermuarlı, açılır kapanır çıt çıtlı gibi birçok emzirme elbisesi modeli bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı ve ihtiyacınıza göre seçim yapmanız uzun süreli kullanım için uygun olacaktır. Günlük kullanımlar ve gece kıyafetleri olarak tasarlanan hamile emzirme elbiselerini ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.

Emzirme Elbisesini Nasıl Seçerim?

 

Emzirme zamanları, bebek ve annenin aralarındaki bağın kuvvetlendiği anlardandır. Annelerin ev dışında bir ortamda bebeklerini emzirme durumları varsa bu zamanlarda doğru kıyafet seçimleri sizi daha rahat hissettirecektir. Bunun için emzirme dönemlerinde, düğmeli, pamuklu emzirme elbisesi tercih etmeniz en doğru seçim olacaktır. Kamusal alanlarda, arkadaş toplantıları gibi sosyalleşeceğiniz yerlerde sıklıkla acıkan bebeğinizi rahatsız olmadan emzirmek her anne gibi sizin de isteyeceğiniz bir durumdur. 

En sık karşılaşılan hatalardan biri anne adayının hamilelik dönemlerinde emzirme elbiseleri yerine standart tasarımlı elbiseler almasıdır. Hamilelik dönemi dışında giyilen bu elbiseleri tercih eden adayları bebeklerini emzirme dönemlerinde büyük zorluk yaşarlar. Günlük kullanımlar için tasarlanan bu elbiselerin kesimleri dar olup göğüs kısımlarında ise emzirme bölümleri bulunmaz.

Anne adaylarının alışveriş yapmadan önce ihtiyaçlarını göz önünde bulundurması gerekir. Hamile hanımlar, bedenine uygun kesimlerde, mevsimsel farklılıklara dikkat ederek, emzirme dönemlerinde de rahat edebilmeleri için uygun tasarımlı pratik ve şık emzirme elbiseleri modelleri tercih etmelidirler.

Kışlık ve Yazlık Emzirme Elbiseleri Mevcut mu?

 

Mevsim geçişlerine uygun giyinmek sağlık açısından doğru bir tutumdur. Havaların soğumasıyla birlikte daha kalın kumaşlardan yapılan giysi tercihleri kişiyi soğuktan korur. Yaz aylarında en çok tercih edilen, teri emen vücudu serin tutan kolay nefes alan kıyafet seçimleri de oldukça sıcak geçen bu ayları rahatça atlanmanıza olanak sağlar.

Naylon ve polyester ihtiva eden kumaşlar sentetik yapılarıyla terlemeyi arttırdığı gibi güneş ışınlarına maruz kalındığı zamanlarda cilt tahrişlerine neden olur. Bu tarz kumaşlardan üretilen elbiseler hamileler için uygun değildir. 

Hamileler için özel tasarlanmış kışlık ve yazlık formlarına uygun emzirme elbiseleri mevsimsel geçişlerde konforunuzdan bir şey kaybetmeden giyebileceğiniz ve bebeğinizi rahatça emzirebileceğiniz kıyafetlerdendir. 

Kış mevsimine uygun kumaşlardan tasarlanan hamile emzirme elbiseleri almak sizi soğuk kış günlerinden koruyacağı için buna bağlı hastalıklara yakalanma olasılığınızı da düşürecektir. Emzirme döneminiz yaz aylarına denk geldiyse mevsime uygun kumaşlardan hazırlanan emzirme elbiseleri sizi yazın sıcağından koruyarak bebeğinizi kolayca emzirmenize olanak sağlar. Lohusalık dönemlerinde de kullanıma uygun olan hamile emzirme elbiselerinin yazlık formları kısa kollu, kolsuz, uzun ya da kısa tasarımlı olarak sizlerin kullanımına sunulmuştur.

 

Kumaş ve Renk Çeşitliliği

 

Normal zamanlarda giyilen elbiselerin birbirinden farklı renk çeşitleri, kumaş yapıları, model seçenekleri olduğu gibi hamilelik dönemlerinde de anne adaylarının rahatlığı dikkate alınarak tasarlanan elbiselerinde birbirinden farklı renkleri, modelleri ve kumaş yapıları mevcuttur.

Kumaş seçimleri hamilelik dönemlerinde oldukça özen gösterilmesi gereken konuların başında gelir. Terletmeyen kumaşlardan imal edilen elbiseler giymek anne adaylarının cilt problemleri yaşamasını engeller. Naylondan ya da polyesterden üretilen sentetik kumaş kullanımı hamile emzirme elbiseleri için uygun bir yapıda değildir. Yeni anne olmuş hanımların bu duruma dikkat ederek kumaş seçmeleri sağlıklı olacaktır.

Tıpkı hamilelik dönemlerinden önce giyilen kıyafetler gibi hamile emzirme elbiseleri de cıvıl cıvıl, renkli, birbirinden farklı desenleri ve modelleriyle anne adaylarının kullanımına sunulmuştur.

HublaDesign kullanımlarınıza uygun hamile emzirme elbiselerini rahatlıkla bulabileceğiniz ilk adrestir. Pamuklu örme kumaştan yapılan emzirme elbiseleri hamilelik ve emzirme döneminde sizi terletmez. Emzirme kolaylığı sağlar. Çok hafif ve dökümlüdür. Kalıbı, hamilelik ve lohusalık dönemine uygun rahatlıkta tasarlanmıştır. Çamaşır makinesinde 30 derecede yıkayabilirsiniz.

Fiyat Aralıkları Nelerdir?

 

HublaDesign birbirinden güzel ve farklı hamile emzirme elbisesi seçenekleri ile hamilelere kolaylık sağlıyor. Hızlı kargo seçeneği, her bütçeye uygun fiyatları ve kolaylık sağlayan ödeme seçenekleriyle tüketiciye alternatifler sunan HublaDesign’da zevkinize uygun hamile emzirme elbiselerini rahatlıkla bulabilirsiniz.