Filtrele

Gösterilen sonuç sayısı: 7

Hamile gömlekleri kalitesi ve birbirinden özel şık tasarımlarıyla anne adayları tarafından  hamilelik dönemlerinde ve lohusa dönemlerinde de sıklıkla tercih ediliyor. Her zevke uygun hamile kıyafetleri arasından doğru seçim yaparken hayallerinizdeki hamilelik şıklığına da sahip olabilirsiniz.

Hamile Gömleklerinin Avantajları Nelerdir?

Uzun kollu, yarım kollu, kolsuz, önden düğmeli model seçenekleriyle emzirmede de kolaylık sağlayan tasarımlar anne adayların vazgeçilmezleri arasında popülaritesini koruyor. Günlük kullanım için tasarlanmış gömlek çeşitleri anne adaylarının bu dönemlerinde hareket kolaylığı sağlıyor. Çalışan anne adayları için tasarlanmış gömlekler de hem konfor hem de zarafeti ön plana çıkarıyor. Pamuklu ve terletmeyen kumaşlardan üretilen gömlek modelleri tercih etmek hamilelerin cilt sağlığı açısından büyük öneme sahiptir. Hassas bir cilde sahip olan anne adayları gömlek seçimi yaparken tercihlerini nefes alan doğal kumaşlardan yana kullanarak, hassas ciltlerini tahriş olmaktan koruyabilirler. Doğru bir hamile gömleği seçimi, günlük kombinelerinizde de kullanım avantajı sağlamış olur. Yaz ve kış mevsimlerine göre doğru gömlek seçimleri anne adaylarının hamilelik dönemlerini daha konforlu geçirmesine yardımcı olur.

Hamile Gömleği Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim? 

Hamilelik öncesindeki giyim tarzınızı ve şıklığınızı hamilelik döneminizde de sürdürebilirsiniz. Moda trendlerini takip eden bir anne adayıysanız zevkinize uygun hamile gömleği tasarımları arasından seçim yaparak şıklığınızı koruyabilirsiniz.

Nefes alan yapılarıyla pamuk, keten ya da viskon kumaşlı hamile gömleklerinin tercih edilmesi özellikle yaz aylarında sıcaktan bunalmayı engellerken aynı zamanda ciltte oluşabilecek tahrişleri de önlemeye yardımcı olur. Tüm gün hareket kabiliyeti sunan esnek yapıları sayesinde hamile gömlekleri giymek doğru bir tercih olacaktır. Emzirmede kolaylık sağlayan önden düğmeli gömlek seçimleri, emzirme döneminde büyük kolaylık sağlar. Bu gömlekleri farklı kombinlerde hamilelikten sonra kullanmak da mümkündür.

Hangi Gömlek Modellerini Tercih Etmeliyim?

Hamileliğiniz süresince sezonun trendlerini takip edebilir. Birbirinden şık tasarımlarıyla anne adaylarının gözdesi olan modelleri Hubladesing’dan güvenle satın alabilirsiniz. Hakim yaka uzun kollu düğmesiz gömlek modelleri hem günlük hem de özel kullanımlarınız için uygun olacaktır. Kısa kollu esnek ve rahat kumaştan imal edilmiş önden düğmeli modellerde yaz aylarında size kullanım rahatlığı sağlayacaktır. Uzun kollu yakalı önden düğmeli gömlek tasarımları emzirme döneminizde kolaylık sağlayacağı gibi günlük, toplantı ve özel günlerinizde şıklığınızı korumanızı sağlayacaktır. Birbirinden eşsiz ve güzel çiçekli, desenli ve klasik tasarımlar ise size farklı kullanım seçeneği sağlamış olacaktır.

Hamile Gömleği Modelini Nasıl Seçerim?

Giyimlerine yaşamlarının her anında özen ve dikkat gösteren kadınlar, anne adayı oldukları dönemlerde de haklı olarak bu özeni devam ettirmek isterler. Modayı yakından takip eden anne adayları tarzlarına uygun gömlekler giyerek ve zarafetlerini koruyarak bu dönemlerini daha ışıltılı geçirirler. Hamilelik boyunca yaşanan kilo artışı da kıyafet seçimlerinde göz önüne alınması gereken unsurlardandır. 

Hamileliğin ilk aylarında çok bol olmayan kesimler tercih edilebilir. Hamileliğin ortalarında ve son aylarında ise vücudu sıkı sıkı saran çok dar kesimler yerine giyilmesi daha kolay ve daha rahat kesim gömlekler tercih edilmelidir. Bu döneminde karın bölgesi genişleyeceği için gömlek modeli seçiminde vücudu saran dar tasarımlar seçmemek hareket kolaylığını sağlayacaktır. Eğer emzirme döneminde olan bir anneyseniz önden düğmeli emzirme modelli gömlekler tercih edebilirsiniz. Bu size hareket kolaylığı sağlayarak çok daha kolay emzirmenizi sağlar.

Kışlık ve Yazlık Hamile Gömleği Mevcut mu?

Mevsime göre tasarlanan hamile gömlekleri anne adaylarının kullanımına sunulmaktadır. Mevsimsel değişikliğe göre giyinmek özellikle hamilelerin sağlığı ve rahatı için çok önemlidir. Yaz aylarında doğru gömlek seçimi anne adayına serin bir ortam sağlar. Kış aylarında ise sizleri soğuklardan koruyan elbiseler ya da daha kalın kumaşlardan üretilmiş gömlekler tercih etmek sağlık için uygun olacaktır.

Kış aylarında sıcak tutan ve konfor sunan kumaşlardan üretilen uzun kollu hamile gömleği modelleri giymeyi tercih etmek bu dönemi daha rahat geçirmenize destek olacaktır. Yaz aylarının sıcağından ve neminden daha az etkilenmeniz için de kısa kollu ya kolsuz modelleri giymeyi tercih edebilirsiniz. Terletmeyen kumaştan üretilen gömlekler kumaş tahrişlerine bağlı olarak meydana gelen cilt sorunları yaşamanızı engellemiş olur.

Kumaş ve Renk Çeşitliliği

Her kıyafette olduğu gibi hamile gömleklerin de kışlık ve yazlık kumaş seçenekleri bulunmaktadır. Mevsime göre seçim her dönemde önemli olduğu gibi doğum öncesi dönemde de çok önemlidir. Ekstra dikkat ederek hem anne adayının hem bebeğin sağlığı korunmalıdır.

Kadınlar, yaptıkları kıyafet seçimlerinde bu hassas konulara dikkat ederek adım atarlar. Anne adaylarına farklı tarzlarda ve modellerde üretilen hamile gömlekleri, çeşitli dizaynlarıyla göz kamaştırır. Birbirinden farklı renk çeşitliği ile hamilelerin gözdesi olan gömlekler çiçekli, desenli ve tek renk seçenekleriyle de farklılık yaratmaktadır. Bu farklılık her kadının zevkine uyan modeller üretilmesini sağlar. Günlük kıyafetlere göre daha kısıtlı çeşitliliğe sahip olduğu düşünülen hamile gömleklerinde model çeşitliliği gün geçtikçe artmaktadır. Terlemek günlük hayatta tüm insanlar için zor iken hamilelik dönemindeki bir kadın için çok daha bunaltıcıdır. Hamileler için terletmeyen, %100 pamuk kumaşlardan üretilen gömlekleri hamilelik sonrasında da kullanım olanağı sağlar.

Fiyat Aralıkları Nelerdir?

HublaDesing’da birbirinden güzel ve farklı hamile gömlekleri ve hamile kıyafetleri arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı renk ve desenlere sahip modelleri çok avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Hızlı kargo seçeneği, her bütçeye uygun fiyatları ve ödeme seçenekleriyle tüketiciye alternatifler sunan HublaDesign zevkinize uygun hamile kıyafetlerini kolayca bulmanıza ve en özel dönemlerinizden birisinde dilediğiniz gibi giyinmenize yardımcı olacak.