Filtrele

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Söz konusu anne adaylarının giyimi olduğunda kıyafet seçimi de en az bu süreçte dikkat edilen diğer konular kadar önemli bir hale geliyor. Anne adaylarının içinde rahat edebileceği ve hamilelik döneminin tadını çıkarabileceği uzun hamile elbiseleri anne adaylarına en konforlu anları yaşatıyor. Uzun hamile elbisesi modelleri geniş dökümünün yanı sıra rahat kalıbı ile de hem hamilelik hem de hamilelik sonrasında değişen vücudun toparlandığı lohusalık döneminde kolaylıkla kullanılabiliyor. Hamileler için özel detaylarla tasarlanan uzun hamile elbiseleri sahip oldukları renk, desen ve göz alıcı model seçenekleri ile anne adaylarının hayatlarındaki belki de en özel dönemi rahatlıklarından ve şıklıklarından ödün vermeden aynı zamanda tarzlarını da yansıtarak geçirmelerini sağlıyor. Hem günlük hayatlarında hem de özel günlerinde şıklığından asla ödün vermeyen kadınların bedenlerinde büyük bir değişim ile karşı karşıya kaldıkları hamilelik döneminde de şık olmasını sağlayan uzun hamile elbiseleri her tarz aksesuar ve ayakkabı ile de kombinlenebiliyor.

Uzun Hamile Elbiselerinin Avantajları Nelerdir?

Hamileliğin özellikle ilerleyen dönemlerinde anne adayları şişen ve ödem toplayan bacaklar ile karşı karşıya kalabiliyorlar. Hamilelik döneminde de olsa giyimine ve görünüşüne özen gösteren kadınlar bu görüntüyü kapatmak için uzun hamile elbiselerini tercih edebiliyorlar. Vücuda göre seçilmiş uzun hamile elbiseleri anne adaylarının rahatlığının yanı sıra istemedikleri bu tarz görüntüleri kapatarak kendilerini daha iyi hissetmelerini de sağlamış oluyor.

Uzun Hamile Elbisesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Uzun hamile elbisesi modelleri diğer tüm hamile kıyafetleri modellerinde olduğu gibi genelde göğüs bölgesinden itibaren bollaşarak düz bir şekilde inecek şekilde tasarlanıyor. Anne adaylarının uzun elbise alırken elbisenin boyunun çok uzun olmamasına dikkat etmesi gerekiyor. Seçilen uzun hamile elbisesi modelinin takılıp düşme ihtimaline karşı anne adayının adımlarını kısıtlamayacak uzunlukta olması öneriliyor. Aynı şekilde çok dar ya da düz kesimli uzun hamile elbisesi modelleri de anne adayının adım atmasını zorlaştırabildiğinden çok konforlu seçenekler olarak görülmüyor.

Hangi Modelleri Tercih Etmeliyim?

Uzun hamile elbisesi modelleri görüntüsü ve tarzı ile birçok anne adayının beğenisini kazanıyor. Özellikle sahil yerlerinde ve gündelik gezilerle gece davetlerinde uzun hamile elbiseleri anne adayları tarafından tercih ediliyor. Uzun hamile elbisesi alırken; boyu adımları kısıtlayacak kadar uzun olmayan, hamilelikte vücutta yaşanan değişimlere uygun ve hava alan kumaşlardan tasarlanmış modeller anne adayları tarafından daha sık tercih ediliyor. Farklı modeller, renkler ve desenler ile anne adaylarının beğenisine sunulan uzun hamile elbisesi seçenekleri çok farklı tarzlara hitap ettiğinden yukarıda belirttiğimiz kriterlere uymak kaydı ile hangi modelin seçileceği anne adayının zevkine kalıyor.

Uzun Hamile Elbiselerini Nasıl Seçmeliyim?

Kadınların hamilelik döneminde yaşadıkları belki de en büyük değişim vücutlarında gerçekleşiyor. Doğru seçimler yapan anne adayları stillerinden ödün vermeden, hamilelik dönemi boyunca şıklıklarını korumayı başarıyorlar. Anne adaylarının uzun hamile elbisesi seçerken öncelikle boyunun çok fazla uzun olmamasına, hamilelikte vücutlarında oluşan değişimlere uygun ve karın, göbek bölgelerini sıkmayacak kesimde olmasına dikkat etmeleri gerekiyor. Doğru tasarlanmış hamile elbisesi seçimleri anne adaylarının hamilelik dönemlerinde vücutlarında oluşan değişimleri son derece doğru bir şekilde dengeleyebiliyor. Hamilelik döneminde en gözle görülen değişimler karın ve göğüs bölgesinde meydana geldiğinden robadan bol kesimli elbiseler anne adayları için doğru seçim kabul ediliyor. Elbiselerin boyun bölgesini sıkmaması açısından “V” yaka ya da kayık yaka olması öneriliyor. Eğer uzun hamile elbisesinin kumaşı rahat esneyebilir türden bir kumaş değilse kol kesiminin de bol kesim olması gerekiyor.

Kışlık ve Yazlık Uzun Hamile Elbisesi Mevcut Mu?

Hamile giysilerinin son yıllarda çeşitlenmesi ve giderek büyüyen bir sektör olmasının sonucu olarak kışlık ve yazlık uzun hamile elbiseleri anne adaylarının beğenisine sunuluyor. Mevsime uygun kumaşlar kullanılarak üretilen uzun hamile elbiseleri farklı aksesuarlar ile kombinlenebiliyor. Böylece anne adayları her mevsim rahat ve şık olmanın tadını çıkarabiliyorlar.

Kumaş ve Renk Çeşitliliği

Anne adaylarının uzun hamile elbisesi alışverişinde dikkat etmesi gereken en önemli detayların başında kumaş seçimi geliyor. Hamile iken vücut sıcaklığı 0.5 – 1 derece daha yüksek olduğundan hava alan ve ferah kumaşların tercih edilmesi; sıcak tutan naylon, polyester ve polyamid içeren sentetik kumaşlardan uzak durulması gerekiyor. Yün, pamuk, keten içerikli doğal kumaşlar vücut ısısını koruyor, serin tutuyor ve anne adayının rahatlığını sağlıyor.

Anne adayları aldıkları kiloları saklama isteği ile koyu renklere yönelmeyi tercih edebiliyor. Bunun yanı sıra uzun hamile elbiseleri canlı renklerin de dahil olduğu çok geniş bir renk çeşitliliği ile üretiliyor.

Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Hubla Design’ın uzun hamile elbiseleri kategorisi birbirinden şık ürünleri ve uygun fiyatları ile anne adaylarının gardroplarının vazgeçilmezi olmaya aday parçalardan oluşuyor. Hamile giyiminin en çok tercih edilen parçalarından olan uzun hamile elbiseleri birbirinden farklı ve her bütçeye uygun fiyatları ile dikkat çekiyor.