Hakkımızda

Minicik bir kalp atışıyla başlar koskocaman bir mutluluk hikâyesi. Küçücük bir bedendir aslında yeni gelen, ama etkisi bir ömür sürecek ve ömür boyu duyabileceğiniz en güzel hitap şeklidir size hediye ettiği; “anne-baba”.

Anne baba olmak ve mutluluğu bir evlatla taçlandırmak, ailesine yeni bir birey daha katmak her çiftin arzusudur. Ancak bu süreçte anne adayı için yeni bir dönem başlar; hamilelik ve hemen akabinde doğum.

Hamilelik süreci her kadının biyolojik özelliklerine göre farklılık gösterip, zor yahut kolay geçse de her anne adayının aslında takıldığı tek bir nokta vardır; doğum anı…

Hayatlarının en büyük dönüm noktası olan doğum anında, her hangi bir ameliyatta kullanılan hastane önlüğünü giymek anne adaylarını hem psikolojik olarak tedirgin etmekte hem de mahremiyet yoksunluğu nedeniyle çekingenliği artırmaktadır. Bu yüzden de bu tatlı an gölgede kalmakta ve anne adayı gerçek duygularını yaşayamamaktadır.

Hubla Design olarak bu mutluluğun gölgede kalmaması adına, 25 yıllık meslek hayatında anne adaylarının tedirginliklerine ortak olan Op. Dr. Ayşe Duman tarafından geliştirilen doğum elbisesinin patentini alarak, üretimini yapmaya başladık.

Geliştirilen doğum elbisesi sayesinde anne adayları hem istedikleri renklerde ve desenlerde iç açıcı, kaliteli ve tekrar kullanıma uygun bir elbise giyerek doğuma girebilmekte hem de üzerlerinin açılması endişesi yaşamamakta, böylece duygularını bastırmadan rahat ve mutlu bir şekilde doğumhaneye gidebilmektedirler.

Bu yüzden Hubla Design olarak yaptığımız işi çok seviyor ve anne adaylarının yüzündeki tebessümde bir nebze de bizim payımız olduğu için şevkle üretmeye devam ediyoruz.