İade ve Değişim Şartları

Siparişimi İptal Etmek İstiyorum?

Siparişinizin durumu “kargoya verildi” değil ise iptal edebiliriz. Sipariş numaranızı iletişim sayfamızdan bize iletmeniz yeterlidir. Siparişinizin durumunu öğrenmek için siparişlerim sayfasına bakınız

 İade Etmek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

1. İade edeceğiniz ürün kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. Bu şartlara uyuyorsa siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.

2. Bunun için; Siparişinizle birlikte gelen faturanızın arkasındaki iade ve değişim formunu eksiksiz doldurun. (Kapıda ödeme veya havale ile sipariş verdiyseniz para iadesi için mutlaka 24 haneli banka iban numarası kısmını doldurun)

3. Ürünün ambalajı ile eğer yanında varsa aksesuarları ve promosyon ürün, paketin içine eksiksiz bir şekilde ekleyin. Aynı şekilde ürün düğmeli veya fermuarlı ise size geldiği gibi katlayarak paketlemeye özen göstermenizi rica ederiz.

4. Paketiniz ve faturanız hazır ise MNG Kargo ile karşı ödemeli “Ayşe Duman” ismini belirterek veya MNG Kargo anlaşma kodumuz olan: – numara ile gönderim yapabilirsiniz. Diğer kargo ile gönderimlerinizde kargo ücreti size aittir.

Adres: Anlaşma kodumuz olan – numarayı MNG kargo çalışanına ilettiğinizde kargonun sisteminde otomatik çıkmaktadır. Yine de istenirse adresimiz: Bulgurlu Mah. Bağcılar Cad. Özyener Detay Sitesi G No:41/A İç Kapı No: 6 Üsküdar / İSTANBUL Türkiye – Tel: 0(216) 344 13 99

Önemli Not: İade süresinin aşılması durumunda, iade talepleriniz işleme alınmayacaktır. Her siparişte bir kez iade veya değişim hakkınız bulunmaktadır.

İade İçin 

Yalnızca ürün kusurlu ise ücretsiz iade gerçekleştirebilirsiniz (Kusurlu ürünlerin iade ücreti satıcı tarafından karşılanacaktır). Diğer sebeplerden (beğenmeme, beden uymaması vs.) dolayı yapılan iadelerin sorumluluğu ve ücreti alıcıya aittir.

 


İade Ettiğim Ürünün Parasını Nasıl Geri Alabilirim? 

Eğer kredi kartınızla sitemiz üzerinden sipariş verdiyseniz, para iadeniz direkt kredi kartınıza yapılır. Kapıda ödeme veya havale ile sipariş verdiyseniz para iadenizin sorunsuz yapılması için şu bilgileri faturanızın arkasına eksiksiz yazmalısınız: – TR ile başlayan 24 haneli banka IBAN numarası (kendinizin veya yakınınızın olabilir) – IBAN’a ait İsim Soyisim – Banka ismi

Para İadem Ne Zaman Yapılır? Nasıl Takip Ederim?

İadeniz bize ulaştığında kontrol edilecek ve kusur görülmemesi durumunda 1 hafta içerisinde paranız kartınıza geri iade edilecektir.

· Değişim Yapmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Değişim istediğiniz ürün kesinlikle aynı fiyatlı bir ürün olmalıdır. Bu şarta uyuyorsa teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Bunun için faturanızın arkasında ki formda değişim kısmını doldurun ve MNG kargoya teslim edin.

Ürününüz bize ulaştığında kontrol edeceğiz, istediğiniz ürün stokta varsa değişimini yapıp kargoya vereceğiz.

Adres: Anlaşma kodumuz olan 132933462 numarayı MNG kargo çalışanına ilettiğinizde kargonun sisteminde otomatik çıkmaktadır. Yine de istenirse adresimiz: Bulgurlu Mah. Bağcılar Cad. Özyener Detay Sitesi G No:41/A İç Kapı No: 6 Üsküdar / İSTANBUL Türkiye – Tel: 0(216) 344 13 99

Kargo ve Teslimat: Önceki siparişiniz size kaç günde ulaştıysa yine aynı sürede gelecektir. Ola ki kargo gecikirse lütfen size gelen bilgilerde ki kargonun numarasını arayarak bilgi alınız.

Kargo Ücreti: Ürünü bize gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz. Ancak ürün değişim yapılıp size gönderildiğinde kargo ücreti size ait olur.

Ürün Ayırtma: Ürününüz bize gelmeden istediğiniz ürünü ayırtamıyoruz.

· İade Veya Değişim Süresi Kaç Gün?

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 günü geçmemesi koşulu ile ürünü iade edebilir paranızı geri alabilirsiniz. Yine aynı şekilde 7 gün içerisinde ürün değişimi yapabilirsiniz.

Not: İlgili sürelerin aşılması durumunda iade veya değişim kabul etmemekteyiz.

· Taksitli Siparişimin Para İadesi Taksitli Olarak mı Gerçekleşir?

Alışverişiniz taksitli olduğundan dolayı bankanız ekstrenize de taksitli olarak yansıtır. Bu konu bankayla ilgili bir durumdur. Detaylı bilgiyi bankanızdan öğreniniz.