Kargo ve Teslimat

Siparişlerim ne kadar sürede kargoya verilir?

Siparişleriniz oluşturulduğu andan itibaren 2 işgünü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Kargoya teslim süresi kargo firmasına ve adrese bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Sizinle paylaşılan gönderi kodunuz ile kargo durumunu takip edebilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Kargo ücreti ürün sayısına ve gönderi ülkesine göre değişiklik göstermektedir. “Ödeme” ekranına geldiğinizde kargo ücretini kontrol edebilirsiniz. Kampanya dönemlerini takip ederek, ücretsiz kargo fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Kargomu Şubeden Teslim Alabilir miyim?

Evet. Bunun için sitemizden sipariş verirken adres kısmına “şubeden alacağım” yazmanız yeterlidir. Sonrasında paketiniz şubeye indiğinde şubenizi arayarak size gelen takip numaranız ile paketinizi şubeden teslim alabilirsiniz.

Kargom Ben Adresimde Yokken Gelmiş Ne Yapmalıyım?

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda sizi ararlar o sebeple sitemizde yazdığınız telefon numarasının kullanılabilir bir numara olduğundan emin olun. Telefonla ulaşamazlarsa paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakırlar. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz bize iade edilir.